HAKKIMIZDA

Yenilikçi - Samimi - Azimli

Biz unutulmaması gereken kurguları doğru mecralarda paylaşılabilir hale getirebilecek kadar lateral çözümler sunan aradığınız interaktif dijital medya stüdyosuyuz.

Bizim için en heyecanlı an, bir teknolojiye ilk sahip olacak olmanın getireceği haz. Geri sayımla birlikte 'satın al' butonu gözükene kadar F5e basarız. Dünyada henüz çıkmış bir teknolojiyi her ne pahasına olursa olsun ofisimize getirip, güncel teknolojilere adapte ederiz. Üzerlerine kurgular yazar, grafiklerini milim milim işleyip konsepte uygun hale getiririz. 

Bir deneyimi simülasyona çevirir, simülasyonları deneyime dönüştürürüz. Eğitimde oyunlaştırmalar tasarlarız. Mobilde de yaparız, dokunmatik arayüz de kullanırız. Yeri gelir hiç arayüz kullanmaz, kol ve bacaklarımızla arayüz yaparız. Hayalciyiz. Planladığımız kurguları yenilikçi çözümler kullanarak markaya özel hale getiririz. Diğer yandan ürüne çevirdiğimiz teknoloji modellerini hızlı bir şekilde markalama yaparak belki aylarca bekleyeceğiniz bir yazılımı size birkaç gün içinde teslim ederiz. Dinleriz. Dinleyecek bir iş özeti yoksa kendimiz yazarız. İş bitmeden masadan kalkmayız. Filtre kahvemizi kendimiz çekip öyle içeriz. Çay Karadeniz'den değilse demlemeyiz. Yan odada animasyonlar tasarlarız. Her sabah stüdyomuzda en az bir kere kendi hazırladığımız motivasyon uygulamalarını deneriz. Bunların hepsini kendi eko sistemimizde yaparız. 

Kendimize inovatör deriz. Bizimle tanışmak isterseniz her daim size anlatacak yeni hikayelerimiz var. 

ŞİMDİ YENİ PROJE BAŞLAT