SERVİSLERİMİZ

İnteraktif Uygulamalar

Hikaye anlatıcılığı ve tüketicinin bu hikayeyi deneyimlemesi artık teknoloji ile iç içe geçmiş durumda. Keyifli ve dikkat toplayıcı interaktif uygulamalar ile mesajı algılatmak çok daha hızlı ve daha akılda kalıcı oluyor. Bayi, tedarikçi, teknik servisler gibi üçüncü parti kişiler yanı sıra çalışanların eğitimi yada motivasyon amaçlı planlanan etkinliklerde, ürün lansmanlarında farklı kurgular ile interaktif dünyanın gücünü etkin bir şekilde kullandırıyoruz. 

Simülasyon

Müşterileriniz ile etkileşimi en üst seviyeye taşıyan simülasyonlar, teoride vermek istediğinizi uygulamaya dönüştürmenin eğlenceli ve akılda kalıcı yolu… İster eğitim, ister motivasyon, ister satış odaklı olsun, anlatılmak istenen mesajın hedef kitleye simülasyon uygulamaları ile verilmesini sağlıyoruz. Tasarım ve yazılımı Modern Innova bünyesinde yapılan simülasyonlar sadece el hareketleri ile uzaktan kontrol edilebilir yada çeşitli kontrol cihazları kullandırarak unutulmaz bir deneyim yaşatır. Mobil cihazlarla uyumludur. 

Mekatronik - Elektromekanik

Yazılım gerektirmeyen elektromekanik sistemler ve çalışma prensibinde yazılımın şart olduğu mekatronik sistemlerin tüm süreçlerine hakimiz. Bu yapımız ile kurumunuzun ihtiyacı olan interaktif nesneler, fiziksel programlama, kızılötesi yayınlar, bluetooth kartlar vb. gibi mekanik ve elektronik ihtiyaçları kendi bünyemizde karşılayabiliyoruz. 

Kurgu Konsept

Yepyeni bir hikayeniz var. Bu hikayeyi geleneksel yöntemlerle anlatmakla yetinmeyin, hedef kitlenizi o hikayenin birer kahramanı yapalım ve o hikayeyi gerçekten yaşıyor hissini yaratalım. İster sloganınızı sanal gerçeklik uygulamaları ile canlandıralım ister video kurgunuzu yapalım ister mekanınızı oradaymış gibi hissettirerek tanıtalım. Bunun için hikayenize uygun teknolojiyi seçer, konsepti yazar ve en etkili kurguyu yaparak markanızın geleceğin teknolojileri ile öne çıkmasını sağlarız.

Oyunlaştırma

Yeni ve fırsatlarla dolu bir kavram olan oyunlaştırma, hedef ne olursa olsun süreci içselleştirmek için geliştirilen oyun tabanlı projeler bütünüdür. Oyunlaştırma; motivasyon odaklı yapısı ile; benzerlerinden sıyrılmak için bir fırsattır, kullanıcının motivasyonunu arttırır ve hem ürünün öğreticisini hem de kullanıcıyı mutlu eder. Günümüzde özellikle eğitim ve İK süreçlerinde, pazarlama, kullanıcı deneyimi geliştirme ve sadakat çalışmalarında popülerliği artmakta olan oyunlaştırma projeleri geliştiriyor, oyun tasarımı ve teknolojisini geliştirerek markalar için büyük kazanımlar yaratıyoruz.  

Video Prodüksiyon

Arama motorları ve sosyal medya video’yu sever. Sosyal ağlarda her gün 7 milyardan fazla video izleniyor ve bu izlenen videoların akılda kalma oranı %80. Bu rakamlar sizi de heyecanlandırıyor değil mi? Aynı zamanda pek çok soruyu’da beraberinde getiriyor. Hangi amaçla video kullanmalıyım? Ne uzunlukta olmalı? Sesli mi yoksa sessiz mi? Yenilikleri en iyi nasıl anlatırım? Hangi duyguyu ortaya çıkarmalıyım? Bu kadar video içerisinde paylaşılabilir olmayı nasıl sağlarım? Bu karmaşık görünen tüm süreçleri en başından birlikte kurguluyoruz, en yeni fikir ve teknolojiler ile sizleri şaşırtmayı seviyoruz.

İnfografik

Bilgiyi yaymak için internet'i kullanmaya başladığımızdan beri içeriği kullanarak insanlarla en etkili iletişimi kurmak ayrı bir çaba gerektirir oldu. Bilgileri okuma hızımız arttı ve bu nedenle bilgilerin sunuş şekilleri de değişti. İnfografikler, 1 sayfa bilginin saniyelerle ölçülecek kadar kısa sürelerde anlatmanın güçlü, kolay anlaşılır ve eğlenceli yöntemidir. Anlatmak istediğiniz her ne ise biz ona uygun infografik senaryosunu geliştirir ve tasarlarız. 

ŞİMDİ YENİ PROJE BAŞLAT