Oyun Dünyası Seviye Atlıyor! Oculus Yeni Başlığı Oculus Quest’i Duyurdu.

Sanal gerçekliği keşfetmek için ihtiyacımız olan her şeye sahip Oculus Quest, 2019’un bahar aylarında gönderilmeye başlanacak ve $399’dan satışa sunulacak.

İdeal bir VR sisteminin tüm özelliklerini taşıyan Oculus Quest, kablosuz tasarım, Oculus Touch kumandaları ve tam konumsal takip özelliği olarak adlandırılan ‘Oculus Insight Tracking’e sahip. Herhangi bir harici sensör olmadan gerçek pozisyonunuzu tam olarak izlemek için dört ultra geniş açılı sensörler ve bilgisayarlı görüntü algoritmaları kullanan ‘Oculus Insight Tracking’ hareketleri anında VR’a yansıtıyor.

‘Oculus Touch’ sezgisel dokunmatik kumandaları gerçek ellerinizi VR’ye getiriyor ve etrafınızdaki dünya ile kolayca ve doğal olarak etkileşim kurmanızı sağlıyor. Bu kumandalar, el ve kol etkileşimini kusursuz bir şekilde oyuna aktarıyor.

Oculus Quest, görsel rahatlığı en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olacak bir lens aralığı ayarı eklerken, göz başına 1600×1440 ekran çözünürlüğü ile Oculus Go gibi aynı sınıfının en iyisi olan optikleri içeriyor.

Başka hiçbir şeye ihtiyacımız olmadan sadece VR gözlüğü ve kumandaları ile her yerde kullanılabilir oyun sistemini duyuran Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, Oculus Quest ile Oculus ürünlerinin ilk neslini tamamlamış olduklarını belirtti.

 

 

Oculus Quest ile mükemmel oyun deneyimi her yerde! Vader Immortal: A Star Wars VR Series ILMxLAB ve Oculus işbirliğiyle 2019’da geliyor.

 

Oyuna başlamak için ihtiyacınız olan her şey Oculus Quest’de! Aksiyonun tam içinde hissedeceğiniz oyun deneyimi için mobil aplikasyon ile cihazı kurmanız yeterli olacak. Aksiyon’un tam içinde hissetmek için sabırsızlıkla 2019’u bekliyoruz.

Recommended Posts
Contact Us

Not readable? Change text. captcha txt
en_GBEnglish
tr_TRTurkish en_GBEnglish