Sağlık uygulamalarımız ile
ölçülebilir sonuçlar elde ediyoruz.
Sağlık uygulamalarımız ile
ölçülebilir sonuçlar elde ediyoruz.

Gelişen teknolojinin hızlı adapte edildiği alanlardan biri de sağlık hizmetleri… Hekimlerin yeni bir ilacı tanıması, kongrelere uzaktan oradaymış hissi ile katılması, ilaç mümessillerinin eğitimleri, performans ölçümleri gibi konularda kazanımları ile büyük avantaj sağlayan sanal gerçeklik uygulamalarımız ile ölçülebilir sonuçlar elde ediyoruz.

Doktor Bilgilendirme Simülasyonları

Yeni çıkan ürün ve tedaviler ile ilgili sanal gerçeklik medyasında sanal danışmanlar tarafından doktorların bilgilerinin güncellenmesi. Bu şekilde ilaç ve tedavi yöntemlerinin arttırılması.

Molekül Etken Madde Anlatımları

Yeni ürünlerin veya molekül tanımlarının sanal gerçeklik veya arttırılmış gerçeklik öğelerine interaktif fonksiyonlar katılarak anlatılması. Gerçek bir objeye eklenecek olan QR Code ile tanıtım malzemesinin başka bir arayüz kullanarak animatif ve raporlanabilir bir şekle sokulması.

Mümmessil Eğitimleri

İlaç mümessillerinin oryantasyon ve eğitim sonunda, mesleki yeterlilikleri ve kişilik analizlerinin sanal gerçeklik medyasında test edilmesi ve raporlanması. Gerekli durumlarda yeni eğitimlerinin hazırlanması.

Medikal Oyunlaştırma

Medikal strateji toplantıları, yıllık firma buluşmaları ve medikal kongrelerde etkinlik alanında yapılacak sensör, sanal gerçelik gözlüğü ve mobil tabanlı uygulamalar. Firma anlatmak istediği kurguyu metaforlarla oyunlaştırarak katılımcının konuyu başka bir biçimde anlamasını sağlar.

Projeler

İş geliştirme, satış artırma, zaman ve mekan bağımsız eğitimler organize etme ve bu eğitimlerin kalitesinde artış ve bütçe tasarrufu ile anında geri bildirim, data havuzu oluşturma gibi sağlık sektörüne kolaylaştırıcı ve ölçülebilir sonuçların alındığı projeler geliştiriyoruz.

Referanslar

Blog

Bizimle İletişime Geçin

Okunmuyor mu? Yazıyı değiştir. captcha txt
tr_TRTurkish
en_GBEnglish tr_TRTurkish