SIRA DIŞI, HATIRLANABİLİR,
KULLANIMI KOLAY DENEYİMLER TASARLIYORUZ.

Artırılmış Gerçeklik teknolojisinin,

Yenilikçi ve ilham verici örnekleri

Karma Gerçeklik ile

pazarlama stratejinizi ayaklandırın!

Teknolojinin gelişimi ile pazarlama taktiklerinin de daha fazla dijitalleştiği günümüzde, tüketiciye ulaşmak, ürünü deneyimletmek ve beğendirmek için pazarlama uzmanları yeni yollar arıyor. Bu noktada hayatımızda bir süredir var olan sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik ve karma gerçeklik kavramları birbirleri ile yarışan senaryolar ile pazarlamanın kanalları arasına çoktan girdi.

Ürün / Marka Lansmanı

Yeni bir ürünü, yeni model otomobili, yeni bir konut projesini tanıtmak, deneyimletmek için akılda kalma oranı daha yüksek yeni teknoloji uygulamaları ile fark yaratabilirsiniz.

Mekan Tanıtımları

İster fabrika, ister showroom ister bir şehir olsun, mekanları istediğimiz yere götürmek gerçek hayatta mümkün değildir. Ancak 360 derece çekimler ile güçlendirdiğimiz sanal gerçeklik uygulamaları ile tanıtmak istediğiniz tüm mekanlar tek bir sanal gerçeklik gözlüğü ile her yerde…

Pazar Araştırması / Anketler

Marka bilinirliği, ürün deneyimi veya yeni yatırım kararı öncesi gerçekçi verilere ihtiyaç duyulduğunda geleneksel araştırma / anket yöntemleri iç görü sağlar ama daha gerçek sonuçları sanal gerçeklik uygulamaları ile almak mümkün.

Ürün Deneyimi

Sanal gerçeklik uygulamaları insanlara herhangi bir ortamda ürün deneyimi imkanı verir. Ürünün faydaları, farklılıkları, rakiplerden öne çıkan özelliklerini aktarmak, deneyimletmek için öne çıkan projeleri sıklıkla görmekteyiz.

Etkinlik Deneyimleri

Etkinlikleri deneyim alanına dönüştürmek, daha uzun süreli ortamda kalma, daha hatırlanabilir deneyimler sunmak için artık pek çok sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik ve karma gerçeklik uygulaması projeleri hayata geçiriliyor.

Eğitici Deneyimler

Ürünlerin üretim aşamasından, tarihçesine, marka bilinirliği içeriklerinden ürün kullanım eğitimlerine, şirket içi eğitimler, workshoplar, tüketici bilinçlendirme projelerine kadar ihtiyaç duyulan tüm konularda sanal gerçeklik ile eğitim verimli sonuçlar alınan bir teknik oldu.

Projeler

Eğitim, eğlence veya etkileşim ve tanıtım farketmeksizin sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik ve karma gerçeklik teknolojilerimiz ile istediğiniz bir sürecin simülasyonunu yaratıyor ve hedef kitlenizi etkiliyoruz.

Referanslar

Blog

Bizimle İletişime Geçin

Okunmuyor mu? Yazıyı değiştir. captcha txt
tr_TRTurkish
en_GBEnglish tr_TRTurkish