Türkiye’nin ilk Sanal Gerçeklik ile iş güvenliği eğitimlerini
Modern Innova tasarlamıştır.

Çok okuyan değil, çok deneyimleyen bilir!

Sanal gerçeklik gözlükleri ile verilen eğitimlerde özel bir eğitim alanına ihtiyaç duyulmaz. İşçinin iş alanında yada farklı mekanlarda eğitim verme imkanı tanır.

Kurulu bir alanda eğitim verilebileceği gibi, mobil sanal gerçeklik gözlükleri ile eğitim birden fazla alanda gezdirilebilir.

Kullanıcının kapalı bir medya içinde odaklanarak izlemesi imkanı ile daha fazla farkındalık ve daha yüksek öğrenim oranı sağlar.

Fabrika, inşaat, atölye işçileri için iş güvenliği

Sanal Gerçeklik gözlüğü kullanılarak gerçekleştirilen bu eğitim yöntemi ile işçinin makine kullanırken başına gelebilecek ölüm, yaralanma deneyimini yaşaması daha fazla farkındalık ve dikkat yaratır.

Afetler ve ilk yardım

Tüm çalışanların deprem, yangın gibi afetlerde izleyeceği protokol kurallarının yaşatıldığı simülasyon.

İşe başlama ve adaptasyon eğitimleri

İşe yeni başlayan beyaz ve mavi yakalı çalışanların çalışma ortamını 360 derece çekimler ile sanal geçeklik gözlüğü kullanarak tanıdıkları uygulamalardır.

Masa başı çalışanlar için sanal gerçeklik ile egzersiz

Masa başında çalışanların, uzun süre oturma ve bilgisayar ekranına bakmadan kaynaklanan omurilik eğrilikleri, omuz düzleşmesi gibi rahatsızlıklarına engel olmak için çalışma saatleri içinde, ayağa kalkıp, bir stand önünde egzersiz yapmalarına yardımcı olan uygulamadır.

Projeler

Sanal Gerçeklik teknolojisini kullanarak çalışanların zarar görmeden, çalışma ortamlarındaki tehlikelerin yaratacağı olası risklerin sonuçlarını deneyimleme, hissetme ve öğrendikleri şeyleri daha fazla hatırlama fırsatı sunan sanal gerçeklik eğitim modülleri geliştiriyoruz.

Referanslar

Blog

Bizimle İletişime Geçin

Okunmuyor mu? Yazıyı değiştir. captcha txt
tr_TRTurkish
en_GBEnglish tr_TRTurkish